O nas - Grupa Mobilki GSM

Od ponad 10 lat działamy kompleksowo w następującym zakresie: sprzedaży  i skupu telefonów komórkowych oraz serwisowania telefonów (w tym od niedawna naprawy door to door).

Przez te lata zawsze zwracaliśmy uwagę na dobro klienta i zależało nam, żeby każdy zainteresowany był zadowolony z obsługi oraz jakości usług, żeby żadne pytanie nie zostawało bez odpowiedzi. Od 2006 roku staramy się wpływać dobrym przykładem na zasady obsługi panujące w środowisku firm zajmujących się usługami gsm. Naszą dewizą jest zasada “przede wszystkim człowiek”. 

Każdy z Państwa jest dla nas bardzo ważny, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji, doradzimy, pomożemy, odpowiemy na pytanie, uwzględnimy sugestie, dopełnimy wszelkich starań, żeby oferta była najlepiej dopasowana do potrzeb.

Stworzenie portalu z używanym sprzętem elektronicznym wiązała się z potrzebą zindywidualizowania zamówień pod kilkoma kluczowymi względami: ceną, stanem telefonów, czasem dostawy, dodatkową gwarancją, specjalnymi ofertami dla stałych klientów, możliwością zamówień hurtowych. Wymienione kategorie są ważne, aby móc zbudować zaufanie do podmiotu, który nie tylko prowadzi sprzedaż telefonów, ale również jest odpowiedzialny za program OutletPhone Protect, który daje gwarancję, że oferowane telefony i inne sprzęty elektroniczne posiadają najlepszą możliwą jakość mimo, że jest to sprzęt używany. 

Nasze marki

Woostify retina logo

Internetowy sklep z telefonami nowymi, powystawowymi oraz używanymi. Naszym atutem jest ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży GSM oraz własne rozbudowane zaplecze serwisowe i logistyczne (sieć salonów).

Sieć wyspecjalizowanych centrów serwisowych (wykonujących naprawy na miejscu) oraz salonów, w których możesz zostawić swój telefon do naprawy. To również serwis wysyłkowy, dzięki czemu naprawisz telefon bez wychodzenia z domu.

Skup telefonów nowych (nieużywanych) i używanych w dobrym stanie. Chcesz sprzedać swój telefon, przynieś lub wyślij go do nas. Pieniądze wypłacamy do ręki lub przelewem w ciągu 24h.

Nasze salony

Kraków, Kalwaryjska 96

Lokal znajduję się przy rondzie Matecznego, zaraz za przystankiem MPK
(jadąc w kierunku Centrum Kongresowego ICE).

Godziny otwarcia
pon-pt: 9 – 19
sobota: 10 – 14
niedziela: nieczynne

Zadzwoń lub napisz
+48 515 181 515
+48 733 776 666

info@outletphone.eu

Kraków, Stradomska 18

Lokal znajduje się w pobliżu przystanku MPK o nazwie Stradom

Godziny otwarcia
pon-pt: 10 – 18
sobota: 10 – 15
niedziela: nieczynne

Zadzwoń lub napisz
+48 533 827 599

info@outletphone.eu

Kraków, Raciborska 17

Lokal znajduje się w Pasażu Ruczaj

Godziny otwarcia
pon-pt: 10 – 19
sobota: nieczynne
niedziela: nieczynne

Zadzwoń lub napisz
+48 780 170 777

info@outletphone.eu

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping