Zwroty i Reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej
 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem: info@outletphone.eu lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy: ul. Stradomska 18, 31-058 KRAKÓW
 2. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.
 3. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.
 4. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.
 5. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.
Opis procedury zwrotu

Adres do zwrotu:

Mobilki
Stradomska 18,
31-058 Kraków

 1. Odstąpienie od umowy może być złożone wyłącznie przez klienta indywidualnego (Konsumenta – nie firmę), na produkty nie wytworzone na indywidualne zamówienie. 
 2. Zwrotów zamówień przez klientów biznesowych nie przyjmujemy. Jeśli wystawiono paragon lub fakturę bez numeru NIP, masz prawo zwrotu.
 3. Koszty opakowania i odesłania zwracanych towarów ponosi Kupujący.
 4. Zwracany towar powinien zostać zapakowany w taki sposób, aby nie uległ uszkodzeniu w trakcie transportu. Towar powinien zostać zwrócony w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Klient ma prawo zbadać charakter, cechy i funkcjonowanie towaru w taki sposób, w jaki mógłby to uczynić w sklepie stacjonarnym. Nie może jednak używać rzeczy w sposób nieograniczony. Jeśli tak robi, przedsiębiorca ma prawo obciążyć go dodatkowymi kosztami w związku ze zmniejszeniem wartości towaru.
 5. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem, więc wysłane w taki sposób zostaną zwrócone do Nadawcy na jego koszt.
 6. Sklep zwraca Klientowi całą wpłaconą kwotę za towary, koszty dodatkowe płatności występujące w Sklepie oraz koszty wysyłki towarów z zamówienia do Klienta w wysokości najniższego kosztu dostępnego w Sklepie w momencie złożenia tego zamówienia, nawet jeśli Klient wybrał droższą przesyłkę, niezależnie od jej sposobu. Zwrot pieniędzy następuje do 14 dni od daty otrzymania przez Sklep Oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.
 7. Sklep nie zwraca Klientowi kosztów odesłania towarów z zamówienia do Sklepu.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping